Netmark – popularna i niedroga platforma hostingowa. Czy warto?

[Głosów: 1   Average: 5/5]
[kkstarratings]Netmark jest firmą, której profilem działalności są usługi hostingowe. Przedsiębiorstwo na polskim rynku istnieje od sześciu lat. Posiada 10 tysięcy użytkowników. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą, małych i większych firm, jak i różnego rodzaju instytucji. Netmark oferuje swoim klientom hosting.

Użytkownik może wybierać spośród sześciu możliwości. Pierwszą z nich jest serwer MICRO, gdzie pojemność dysku wynosi 1 GB, a transfer miesięczny jest równy 5 GB. Jest to najtańsza opcja oraz o najmniejszych parametrach.  Drugi wariant to serwer MINI, gdzie objętość dysku wynosi GB, a transferu 10 GB. Kolejne możliwości to serwer BIG (dysk-20Gb, transfer- 50 GB0) oraz serwer MAX (dysk-20 GB, transfer-100GB).

Ostatnią opcją jest serwer MAX+, który ma największe parametry (dysk-40 GB, transfer- 200GB) oraz jest najdroższy. Przy wszystkich opcjach istnieje możliwość zakładania kont pocztowych w dowolnej ilości. Nie ma także limitu na domeny. Płatności za serwer można dokonywać w systemie miesięcznym, kwartalnym rocznym lub co dwa lata.

Serwis ma w swojnetmarkej ofercie także serwery VPS o parametrach indywidualnie dostosowanych do klienta. Ponadto Netmark zajmuje się rejestracją oraz odnowieniem domen( po roku czasu) zarówno krajowych jak i globalnych. Usługi użytkownik może bezpłatnie testować przez tydzień. Usługi zamawia się poprzez wypełnienie formularza na stronie.

Netmark - opinie użytkowników:

Przejdź do strony Netmark.pl

Dodaj komentarz