Netmark – popularna i niedroga platforma hostingowa. Czy warto?

[kkstarratings]Netmark jest firmą, której profilem działalności są usługi hostingowe. Przedsiębiorstwo na polskim rynku istnieje od sześciu lat. Posiada 10 tysięcy użytkowników. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą, małych i większych firm, jak i różnego rodzaju instytucji. Netmark oferuje swoim klientom hosting.

Użytkownik może wybierać spośród sześciu możliwości. Pierwszą z nich jest serwer MICRO, gdzie pojemność dysku wynosi 1 GB, a transfer miesięczny jest równy 5 GB. Jest to najtańsza opcja oraz o najmniejszych parametrach.  Drugi wariant to serwer MINI, gdzie objętość dysku wynosi GB, a transferu 10 GB. Kolejne możliwości to serwer BIG (dysk-20Gb, transfer- 50 GB0) oraz serwer MAX (dysk-20 GB, transfer-100GB).

Ostatnią opcją jest serwer MAX+, który ma największe parametry (dysk-40 GB, transfer- 200GB) oraz jest najdroższy. Przy wszystkich opcjach istnieje możliwość zakładania kont pocztowych w dowolnej ilości. Nie ma także limitu na domeny. Płatności za serwer można dokonywać w systemie miesięcznym, kwartalnym rocznym lub co dwa lata.

Serwis ma w swojnetmarkej ofercie także serwery VPS o parametrach indywidualnie dostosowanych do klienta. Ponadto Netmark zajmuje się rejestracją oraz odnowieniem domen( po roku czasu) zarówno krajowych jak i globalnych. Usługi użytkownik może bezpłatnie testować przez tydzień. Usługi zamawia się poprzez wypełnienie formularza na stronie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Netmark - opinie użytkowników:

 1. grzesiek pisze:

  Cena ich usług jest abrdzo kusząca;p a jak jakosc usług?

 2. irekk pisze:

  do grzesiek: ja mialem wczesniej serwer mini teraz mam big no i nie narzekam. Jak dla mnie firma spisuje sie ok.

 3. olek pisze:

  Jedna z lepszych firm moim zdaniem. Jedyny minus to to ze nie zauwazyli mojego formularza zgłoszeniowego;p

 4. marcin pisze:

  mam u nich serwer i jestem zadowolony. Predkosc w miare dobra i mozna liczyc na pomoc konsultantów

 5. 2015 i od 3 lat wszystko śmiga. Ultra szybka reakcja na zgłoszenia i jeszcze szybsza pomoc. Polecam!

Przejdź do strony Netmark.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *