1&1 – popularna marka hostingowa i tanie strony www. Czy warto jej zaufać?

1&1 to firma, która ma w swojej ofercie różnego rodzaju usługi internetowe. Powstała w 1988 roku, założył ją Ralph Dommermuth. W 1998 roku 1&1 kupiła udziały firmy Schlund+Partner by w 2000 roku przejąć ją całkowicie. Od 2000 roku prowadzi działalność międzynarodową.

W Polsce prowadzi działalność od sierpnia 2010 roku. Ponadto działa w Niemczech, Austrii, Francji Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Argentynie, Rumunii, Kanadzie i USA. 1&1 stworzyła pierwszy dekoder dla telekomunikacyjny dla T- Online.  Firma swoje usługi kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Ma ponad 10,5 miliona usługobiorców, 18 milionów zarejestrowanych domen 70 000  serwerów oraz 5200 pracowników. Ponadto 1&1 posiada 5 centrów komputerowych. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie: domeny, Hosting Linux, Hosting Windows oraz 1&1 MyWebsite- czyli usługę stworzenia strony internetowej.

Poza tym klient może skorzystać z rozwiązań e-mailowych firmy, jak również z serwerowych, czyli z serwerów dedykowanych (z całkowitym dostępem root, 9 taryf w 3 klasach oraz serwer Cloud i serwery wirtualne , jak również z pakietów oprogramowań i sprzętu komputerowego.

1and1Oprócz tego 1&1 oferuje promocję, tzn. do niektórych pakietów dodaje darmowe domeny. Firma zapewnia na stronie o bezpieczeństwie danych klienta dzięki posiadaniu własnych centrów danych, jak również o całodobowej pomocy technicznej specjalistów.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

1&1 - opinie użytkowników:

 1. grzes pisze:

  korzystał ktos z ich oferty stron ww? jak tos ie prezentuje?

 2. igor pisze:

  Firma jak najbardziej ok ale z tą całodobową pomocą to tak srednio. Ja radzilbym jednak kontaktowac sie z nimi w dzien;)

 3. jurek pisze:

  Mam u nich pakiet hostingowy i jak na razie nie mam zastrzeżen. W porownaiu do poprzedniej firmy są dużo lepsi

  1. a teraz jak jest? mozesz powiedziec cos wiecej jak wyglada np wytransferowywanie domen i takie inne rzeczy

 4. Jedyne co mnie u nich wkurza to obsługa klient abo strasznie ciężko dodzwonić się do nich, strasznie długo slucha się tej durnej muzyczki w słuchawce, z usług jednak jednak zadowolony jest ok.

 5. sroka pisze:

  Ceny jak ma moje możliwości są trochę wysokie, ale wydaje mi się, ze warte sa te serwery tych cen bo jak do tej pory nie miałem z nimi problemów.

 6. margaret xd pisze:

  Jedyne co mnie u nich wkurza to obsługa klient abo strasznie ciężko dodzwonić się do nich, strasznie długo slucha się tej durnej muzyczki w słuchawce, z usług jednak jednak zadowolony jest ok.

 7. mion a pisze:

  Odnowienie domen nie wiem czemu jest drogie 1 and 1, za to suługi hostingu są profesjonalne i tanie, opłaca się

 8. grzybek pisze:

  Ceny jak ma moje możliwości są trochę wysokie, ale wydaje mi się, ze warte sa te serwery tych cen bo jak do tej pory nie miałem z nimi problemów.

 9. Odnowienie domen nie wiem czemu jest drogie 1 and 1, za to suługi hostingu są profesjonalne i tanie, opłaca się

 10. panel administracyjny trochę prosty w podstawowej wersji hostingu lecz mi w sumie to starcza, wiem ze na droższych pakietach wygląda to lepie bo kolega korzysta, ma spory portal.

 11. lech pisze:

  panel administracyjny trochę prosty w podstawowej wersji hostingu lecz mi w sumie to starcza, wiem ze na droższych pakietach wygląda to lepie bo kolega korzysta, ma spory portal.

 12. 2 latamam u nich serwer i domene, zawsze pomagają jak coś się dzieje, cena faktycznie nie najniższa, ale za to dostaje się dobrą jakość.

 13. 2 latamam u nich serwer i domene, zawsze pomagają jak coś się dzieje, cena faktycznie nie najniższa, ale za to dostaje się dobrą jakość.

 14. artur pisze:

  witam jestem 3 ok w 1and1 przenoszę domenę i hosting z osoby prywatnej na firmę porażka mam od tygodnie zablokowane konto email nikt nie wie kiedy będę miał sprawną skrzynkę pierszy przelew zrobiłem przez przelewy 24 pieniądze przeszły mi z konta ale raptem przelew 24 zrobił awarię i nie przekazał pieniędzy do 1and1 i przetrzymuje pieniądze więc zorbiłem kolejny przelew i po 3 dniach od przelewu nikt w firmie nie we kiedy będę miał odblokowane konto dzwonię 2 razy dziennie i obsługa klienta mówi że albo dziś albo jutro albo za 5 dni kiedy pani w niemczech zaksięguje pieniądze na kącie które zostały przelane w poniedziałek. porażka 21 wiek. od 7 dni mam zablokowane adresy email mimo ze przelew piewszy poszedł 6 dni temu a 2 przelew 3 dni temu. okazuje ze że przelewy 24 za odesłanie mi pieniędzy potrąca prowizje jaja. odradzam korzystanie z takiej firmy. chyba ze ktoś chce mieć takie problemy jak ja fiemy do mnie piszą emeile i mają zwrot że takie konto nie istnieje
  przez to ponoszę straty finansowe za 12 zł jakie wpłaciłem 2 razy do 1and1.

 15. 1and1 – to PORAŻKA ! ———–>
  Wystawić fakturę poprzez infolinię, telefonicznie – PORAŻKA ( co innego mówią, co innego robią- tzn. nic nie robią ) !
  Wystawić fakturę poprzez program panel klienta – PORAŻKA ( nie działa ) !
  Przeniesienie domeny z 1and1 do innego operatora – PORAŻKA ! ( blokują i utrudniają przeniesienie )
  Ceny za usługi są stosunkowo wysokie do konkurencji !
  1AND1 – porażka !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *