1&1 – popularna marka hostingowa i tanie strony www. Czy warto jej zaufać?

[Głosów: 3   Average: 5/5]

1&1 to firma, która ma w swojej ofercie różnego rodzaju usługi internetowe. Powstała w 1988 roku, założył ją Ralph Dommermuth. W 1998 roku 1&1 kupiła udziały firmy Schlund+Partner by w 2000 roku przejąć ją całkowicie. Od 2000 roku prowadzi działalność międzynarodową.

W Polsce prowadzi działalność od sierpnia 2010 roku. Ponadto działa w Niemczech, Austrii, Francji Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Argentynie, Rumunii, Kanadzie i USA. 1&1 stworzyła pierwszy dekoder dla telekomunikacyjny dla T- Online.  Firma swoje usługi kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Ma ponad 10,5 miliona usługobiorców, 18 milionów zarejestrowanych domen 70 000  serwerów oraz 5200 pracowników. Ponadto 1&1 posiada 5 centrów komputerowych. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie: domeny, Hosting Linux, Hosting Windows oraz 1&1 MyWebsite- czyli usługę stworzenia strony internetowej.

Poza tym klient może skorzystać z rozwiązań e-mailowych firmy, jak również z serwerowych, czyli z serwerów dedykowanych (z całkowitym dostępem root, 9 taryf w 3 klasach oraz serwer Cloud i serwery wirtualne , jak również z pakietów oprogramowań i sprzętu komputerowego.

1and1Oprócz tego 1&1 oferuje promocję, tzn. do niektórych pakietów dodaje darmowe domeny. Firma zapewnia na stronie o bezpieczeństwie danych klienta dzięki posiadaniu własnych centrów danych, jak również o całodobowej pomocy technicznej specjalistów.

1&1 - opinie użytkowników:

 1. Jedyne co mnie u nich wkurza to obsługa klient abo strasznie ciężko dodzwonić się do nich, strasznie długo slucha się tej durnej muzyczki w słuchawce, z usług jednak jednak zadowolony jest ok.

  Odpowiedz
 2. Ceny jak ma moje możliwości są trochę wysokie, ale wydaje mi się, ze warte sa te serwery tych cen bo jak do tej pory nie miałem z nimi problemów.

  Odpowiedz
 3. Jedyne co mnie u nich wkurza to obsługa klient abo strasznie ciężko dodzwonić się do nich, strasznie długo slucha się tej durnej muzyczki w słuchawce, z usług jednak jednak zadowolony jest ok.

  Odpowiedz
 4. Ceny jak ma moje możliwości są trochę wysokie, ale wydaje mi się, ze warte sa te serwery tych cen bo jak do tej pory nie miałem z nimi problemów.

  Odpowiedz
 5. panel administracyjny trochę prosty w podstawowej wersji hostingu lecz mi w sumie to starcza, wiem ze na droższych pakietach wygląda to lepie bo kolega korzysta, ma spory portal.

  Odpowiedz
 6. panel administracyjny trochę prosty w podstawowej wersji hostingu lecz mi w sumie to starcza, wiem ze na droższych pakietach wygląda to lepie bo kolega korzysta, ma spory portal.

  Odpowiedz
 7. witam jestem 3 ok w 1and1 przenoszę domenę i hosting z osoby prywatnej na firmę porażka mam od tygodnie zablokowane konto email nikt nie wie kiedy będę miał sprawną skrzynkę pierszy przelew zrobiłem przez przelewy 24 pieniądze przeszły mi z konta ale raptem przelew 24 zrobił awarię i nie przekazał pieniędzy do 1and1 i przetrzymuje pieniądze więc zorbiłem kolejny przelew i po 3 dniach od przelewu nikt w firmie nie we kiedy będę miał odblokowane konto dzwonię 2 razy dziennie i obsługa klienta mówi że albo dziś albo jutro albo za 5 dni kiedy pani w niemczech zaksięguje pieniądze na kącie które zostały przelane w poniedziałek. porażka 21 wiek. od 7 dni mam zablokowane adresy email mimo ze przelew piewszy poszedł 6 dni temu a 2 przelew 3 dni temu. okazuje ze że przelewy 24 za odesłanie mi pieniędzy potrąca prowizje jaja. odradzam korzystanie z takiej firmy. chyba ze ktoś chce mieć takie problemy jak ja fiemy do mnie piszą emeile i mają zwrot że takie konto nie istnieje
  przez to ponoszę straty finansowe za 12 zł jakie wpłaciłem 2 razy do 1and1.

  Odpowiedz
 8. 1and1 – to PORAŻKA ! ———–>
  Wystawić fakturę poprzez infolinię, telefonicznie – PORAŻKA ( co innego mówią, co innego robią- tzn. nic nie robią ) !
  Wystawić fakturę poprzez program panel klienta – PORAŻKA ( nie działa ) !
  Przeniesienie domeny z 1and1 do innego operatora – PORAŻKA ! ( blokują i utrudniają przeniesienie )
  Ceny za usługi są stosunkowo wysokie do konkurencji !
  1AND1 – porażka !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz