O serwisie

Serwis, który obecnie przeglądasz porusza kwestie związane z efektywnym prowadzeniem działalności gospodarczej i dedykowany jest zwłaszcza młodym i niedoświadczonym właścicielom nowopowstałych firm.

Wiadomo, że w początkowym okresie funkcjonowania każdej firmy przedsiębiorca napotyka na swojej drodze większe lub mniejsze przeszkody. Ważnym jest, aby umieć je pokonywać i cały czas przeć do przodu.

Mamy nadzieję, że z pomocą tego serwisu każdy młody przedsiębiorca odnajdzie rozwiązanie wszystkich swoich problemów. Szybko i bezboleśnie przejdzie przez wszystkie etapy zakładania działalności gospodarczej. Nie będzie miał problemu z biurokracją.

Zastanowimy się, co jest lepsze: samodzielne prowadzenie księgowości, czy zlecenie tych usług na zewnątrz.  W serwisie skupimy się także na promocji i reklamie w firmy w tym jak wypromować się w sieci. Mamy nadzieję, że użytkownicy aktywnie włączą się w prowadzenie serwisu.

Liczymy na propozycje tematów, jakie Was interesują. Jeżeli macie jakieś pytania możecie zapytać w komentarzach lub wysyłając do nas maila.. Będziemy starali się odpowiedzieć na Wasze pytania sami lub z pomocą innych użytkowników.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]