strony podobne do etutor

Zna może ktoś jakieś strony, które są podobne do etutor? Ja wiem ze tam jest dość wysoki poziom tych kursów, ale zastanawiam się czy nie da się może znaleźć nic trochę tańszego?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. galex pisze:

    Tańszego? Jak na moje informacje to etutor jest jedną z najtańszych stron tego typu, a uważam, ze kursy są naprawdę na niezłym poziomie. Dlaczego najtaniej? Bo na innych stronach płaci się za pojedyncze kursy z danego poziomu, a tutaj kupujesz abonamernt i masz pelen dostep do wszystkiego. Zobacz sam jak jest na supermemo na przykład, etutor według mnie lepszy.

  2. linkuei pisze:

    Profesor henry, ja kiedyś na czymś takim próbowałem się nauczyć, ale niestety zbyt dobrze to tego nie wspominam. Pozniej znajomi z uczelni skierowali mnie na etutor i jestem zadowolony. Nie wydałem dużo kasy, a naprawdę sporo się z tego nauczyłem.

  3. sowi pisze:

    To ja kiedyś korzystałem z edoo.pl, ale później jak mi znajomi pokazali etutor to zalowalem ze tam wydalem tyle kasy. Etutor jest dużo tanszy, a poziom tych kursów naprawdę wysoki, wiec uważam, że po prostu nie ma co kombinować tylko isc na etutor wlasnie. Wszedzie liczy się nasza motywcja, bo bez niej to nic się nie nauczysz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *