język niemiecki na etutor.pl – opinie

Jest tutaj może ktoś kto uczył się niemieckiego, a nie angielskiego na tej stronie etutor? Bardzo mnie interesują wasze opinie na temat tegio kursu online, czy jest on godny uwagi?

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Wasze komentarze:

  1. black77 pisze:

    Ja widziałeś już te kursy angielskiego na tej stronie to są one dosłownie taie same jak niemieckiego, czyli bardzo wygodne i szybko pozostają w pamięci. Mnie osobiście niemieckiego uczyło się przez etutora bardzo dobrze choć to nie była jedyna pomoc naukowa z jakiej korzystałem, ale generalnie warto.

  2. delgada pisze:

    W miare spoko jest ten niemiecki. Nie wiem jak z angielskim, ale ja się nawet sporo nauczyłem. Fajne jest to, że można swobodnie pomijać niektóre etapy kursów i potem do tego wracać kiedy się chce. W trzy miesiące nauczyłem się w miarę sprawnie porozumiewiać po niemiecku.

  3. theowl pisze:

    To mnie właśnie tak średnio spodobał się niemiecki. Z angielskim na etutor szło mi bardzo fajnie, a potrzebowałem nauczyćsię tak naprawdę tylko mówienia i rozumienia ze słuchu. Z niemieckim idzie już dużo bardziej topornie, nie wiem od czego toz alezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *