opinie o etutor.pl

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Zaczlem się trochę intereswoać kursami języka angielskiego w formie online i poczytałem dużo niezłych opinii o stronie etutor.pl.Jak patrzyłem ceny to faktycznie wygląda to bardzo sympatycznie. Co wy o tym sądziecie?

Wasze komentarze:

  1. Tanio jest na pewno, a czy wysoki poziom? To zależy od tego na czym ci zależy. Ja wiem, że te kursy są bardzo dobre dla osób początkowujących, ale niestety słyszałem też że na tych dużo wyższych poziomach wygląda to już gorzej, ale tak naprawdę każdy mówi co innego. Ja się nauczyłem podstaw i jestem bardzo zadowolony z efektów.

    Odpowiedz
  2. Nie wiem jak te wysokie poziomy w zwykłym angielskim, ale ja z etutorem uczyłem się angielskiego w tej formie biznesowej i naprawdę byłem z tego bardzo zadowolony. Przydaje mi się ta wiedza często w pracy i nie mogę powiedzieć ogolnie złego słowa.

    Odpowiedz
  3. Gdyby nie to, ze strasznie marny kontakt jest z nimi to byłaby mocna 6…kursy są napisane w ludzki sposób, tak ze można się z tego swobodnie uczyć samodzielnie, bez niczyjej pomocy i żadnego kombinowania. Warto jeśli chces się nauczyć takich absolutnych podstaw.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz