walutomat czy cinkciarz ?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Bardzo często musze wymieniac nasze zlotoweczki, szczególnie na euro bo firme prowadze i dlatego tak jest. Meczy mnie już trochę jezdzenie do banku za każdym razem…Myslicie ze korzystanie z tych kantorów online będzie dobre i tanie? Co myślicie będzie lepsze walutomat czy ten cinkciarz?

Wasze komentarze:

  1. Ja bym od razu poleciał na walutomat. Jak dla mnie ten kantor jest o wiele lepszy, na pewno bardziej wiarygodny. Co do kursu wymiany to naprawdę zyskasz na tym dużo, skoro do tej pory wymieniales kase tylko w bankach. Banki mają strasznie niekorzystne kursy wymiany.

    Odpowiedz
  2. Też polecam walutomat. Korzystam z niego już dluzszy czas i jestem z niego zadowolony. Najwazniejsze jest to, ze jest bezpieczn. Ma zabezpieczenia SSL, a do tego transakcja odbywa się tak, ze obie strony mają już swoją kase na serwisie. W momencie wymienki kasa automatycznie jest przelewana z obu kont. Spoko sprawa.

    Odpowiedz
  3. Walutomat jak dla mnie tez jest lepszy nic cinkciarz. Niestety nie jest az tak dobrze jeśli się porówna do kursów z kantorów. Można trochę zyskac, ale nie ma az takiego dużego szalu. Serwis jest jednak spko, na pewno bardzo wygodny. Jedyna opłata jaka tam jest to prowizja od transakcji, biorą sobie 0.2%

    Odpowiedz

Dodaj komentarz