walutomat czy cinkciarz ?

Bardzo często musze wymieniac nasze zlotoweczki, szczególnie na euro bo firme prowadze i dlatego tak jest. Meczy mnie już trochę jezdzenie do banku za każdym razem…Myslicie ze korzystanie z tych kantorów online będzie dobre i tanie? Co myślicie będzie lepsze walutomat czy ten cinkciarz?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. lamarck pisze:

    Ja bym od razu poleciał na walutomat. Jak dla mnie ten kantor jest o wiele lepszy, na pewno bardziej wiarygodny. Co do kursu wymiany to naprawdę zyskasz na tym dużo, skoro do tej pory wymieniales kase tylko w bankach. Banki mają strasznie niekorzystne kursy wymiany.

  2. afonia68 pisze:

    Też polecam walutomat. Korzystam z niego już dluzszy czas i jestem z niego zadowolony. Najwazniejsze jest to, ze jest bezpieczn. Ma zabezpieczenia SSL, a do tego transakcja odbywa się tak, ze obie strony mają już swoją kase na serwisie. W momencie wymienki kasa automatycznie jest przelewana z obu kont. Spoko sprawa.

  3. sosiu pisze:

    Walutomat jak dla mnie tez jest lepszy nic cinkciarz. Niestety nie jest az tak dobrze jeśli się porówna do kursów z kantorów. Można trochę zyskac, ale nie ma az takiego dużego szalu. Serwis jest jednak spko, na pewno bardzo wygodny. Jedyna opłata jaka tam jest to prowizja od transakcji, biorą sobie 0.2%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *