Superhost – znana firma hostingowa. Czy warto jej zaufać?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Superhost to firma oferująca usługi hostingowe. Istnieje na rynku od 2003 roku.  Przedsiębiorstwo, jako pierwsze zaoferowało swoim klientom serwery dedykowane. W roku 2007 firma do swoich usług dodała serwery wirtualne. Superhost posiada własne centrum danych (serwerownię), która najpierw znajdowała się w Gdańsku, a następnie została przeniesiona do Gdańska.

Firma posiada 10 tysięcy klientów, którym obsługuje ponad 130 tysięcy stron internetowych. Przedsiębiorstwo swoje usługi kieruje zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dużych firm, czy tez korporacji. Superhost ma bogatą ofertę dla klientów. Pierwszą oferowaną usługą jest hosting www. Klient ma do wyboru trzy opcje abonamentowe (Start 2.0, Biznes 2.0 oraz Bez limitów 2.0), które różnią się ceną, transferem, pojemnością, czy też kreatorem stron.

Drugą oferowaną usługą jest hosting Reseller, która skierowana jest do osób posiadających większą ilość stron internetowych, czy domen oraz którzy chcą prowadzić działalność hostingową. W tym przypadku również są trzy możliwości abonamentowe takie jak: Reseller Mini, Rsuperhosteseller Midi oraz Reseller Max. Hosting Reseller umożliwia tworzenie serwerów DNS oraz pakietów hostingowych.

Firma zajmuje się także rejestracją domen. Ponadto w swojej ofercie ma tworzenie sklepów internetowych WiseShop. Każdą z usług użytkownik może testować bezpłatnie przez okres dwóch tygodni.

Superhost - opinie z forum:

  1. Wspólpracuje z firmą od dluższego czasu w zakresie hostingu. teraz chce otowrzyc sklep i tu pytanie jak firma spisuje sie w tym zakresie? tzn bardziej ambitnych przedsiewziec

    Odpowiedz
  2. mam u nich konto i jestem zadowolony. Ogolni było idealnie gdyby nie to, ze czasami trudno sie z nimi skontaktowac. Czasami trzeba troche wisiec na telefonie;p

    Odpowiedz
  3. Przejdź do strony Superhost

Dodaj komentarz