Kurjerzy.pl – tani pośrednik wysyłkowy. Czy warto?

Kurjerzy.pl jest brokerem kurierskim, czyli pośredniczy pomiędzy osobami, które chcą skorzystać z usług kurierskich, a firmami oferującymi tego rodzaju usługi. Serwis na rynku prowadzi działalność od trzech lat. Właścicielem portalu jest firma iTbross, której siedziba znajduje się w Gdańsku.

Współpracuje z UPC Polska, która realizuje zarówno przesyłki w kraju, jak i za granicę. Drugą firmą współpracującą jest DHL Express, która oferuje przesyłki ekspresowe transportem drogowym oraz lotniczym. Ponadto Kurjerzy.pl współpracuje z FedEx, która prowadzi działalność w krajach europejskich.

Koszt przesyłki w każdej z firm można sprawdzić gdyż na stronie znajdują się cenniki usług. W przypadku UPS do wyboru jest: koperty kurierskie (5kg), paczki do 20 kg, paczki do 30 kg, i paczki do 60 kg. W przypadku FedEx należy wybrać państwo, do jakiego chce się wysłać przesyłkę oraz wagę paczki.

Przelicznik nkurjerzya podstawie tych danych ustali koszt przesyłki. Swoje usługi broker kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zamówienie usługi składa się poprzez wypełnienie formularza, który składa się z kilku części. Pierwszą z nich jest określenie wymiarów, a następnie ustalenie ceny przesyłki. Kolejnym krokiem jest wybór kuriera. Następnie należy podać dane osoby nadającej przesyłkę oraz odbiorcę.  Płatności za usługę można dokonać przelewem zwykłym, internetowym lub karta kredytową.

Click to rate this post!
[Total: 933 Average: 5]

Kurjerzy.pl - opinie użytkowników:

 1. kaśkaa pisze:

  Chciałabym nawiazac z nimi dłuzsza współprace. robie biżuterie i sprzedaje przez internet. Korzystal ktos z ich usług? Jak współpraca sie ukladała?

 2. bartk pisze:

  ja czasami wysyłam przez nich paczki no i jak dotąd nie było jakis wiekszych problmów. Raz doszło do nieporozumienia ale wszystko zostało wyjasnione.

 3. igorr pisze:

  Współpracuje z nimi od jakiegos czasu no i jest ok. wszystko byłoby idealnie gdyby nie to że raz pomylili adres i dostarczyli paczke nie tej osobie co trzeba

 4. pawel pisze:

  Szukam firmy kurierskiej. Ta wydaje sie byc godna uwagi ale ciagle sie zastanawiam dlatego chcialbym zebyscie mi powiedzieli jak czesto im sie zdarzają pomyłki w dostarczaniu przesyłek? no i czy korzystacie z ich usług regulanie czy jednorazowo. A i w ogole to bede tez wysylał produkty za granice a ktos pisal ze firma sie roznie spisuje w tym przypadku. Prawda to?

 5. mariusz pisze:

  do Pawła: ja korzystam z tej firmy od prawie roku regularnie i jak do tej pory nie było pomyłek. co do za granicy to kilka razy wysyłałem paczki i tez sie sprawdzili

 6. wiktt pisze:

  Paweł ja wysyłałem paczki za ich posrednictwem juz kilka razy no i wszystko przebiegło sprawnie. Za granice nie wysyłałem wiec nie wiem

 7. Tomasz pisze:

  Kurier przyjechał. Paczka szybko dostarczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *