co to jest walutomat ?

Ktos może mnie uswiadomic czym jest w ogole walutomat? Ja generalnie kumam, ze to internetowy kantor wymiany walut, ale co w tym takiego super ze tak się każdy jara tą stroną? Z góry dzięki za info.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. pecado pisze:

    Kantor jak kantor, to po prostu nie do końca jest taki kantor jak się tobie wydaje. Chodzi o to, ze tam nie wymieniasz kasy po kursie który jakiś burak z kantoru sobie ustalil na zasadzie ogolnego kursudanego dnia. Tam sam ustalasz kurs wymiany i czekasz az ktoś się zgłosi na tego typu transakcje. W efekcie można tam zyskac więcej niż wyieniajac kase w kantorze.

  2. animri pisze:

    Jest jeszcze jedna, według mnie także wazna roznica. W kantorze wymieniasz kase z samym kantorem. Tutaj wymiana nie odbywa się miedzy toba a tym walutomatem. Walutomat to serwis co towrzy taki ryneczek walutowy. Jeden użytkownik oferuje wymiane PLN na EUR, drugo EUR na PLN i jak się dogadają to wymieniają się miedzy sobą.

  3. jezyna122 pisze:

    No, ale z tą zmiana kursu wymiany to tez nie można przesadzac. Wiadomo, ze jak za bardzo odejdzie się od kursu z danego dnia to może się do nas nikt nie zgłosić i wtedy lipa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *