co to jest walutomat ?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Ktos może mnie uswiadomic czym jest w ogole walutomat? Ja generalnie kumam, ze to internetowy kantor wymiany walut, ale co w tym takiego super ze tak się każdy jara tą stroną? Z góry dzięki za info.

Wasze komentarze:

  1. Kantor jak kantor, to po prostu nie do końca jest taki kantor jak się tobie wydaje. Chodzi o to, ze tam nie wymieniasz kasy po kursie który jakiś burak z kantoru sobie ustalil na zasadzie ogolnego kursudanego dnia. Tam sam ustalasz kurs wymiany i czekasz az ktoś się zgłosi na tego typu transakcje. W efekcie można tam zyskac więcej niż wyieniajac kase w kantorze.

    Odpowiedz
  2. Jest jeszcze jedna, według mnie także wazna roznica. W kantorze wymieniasz kase z samym kantorem. Tutaj wymiana nie odbywa się miedzy toba a tym walutomatem. Walutomat to serwis co towrzy taki ryneczek walutowy. Jeden użytkownik oferuje wymiane PLN na EUR, drugo EUR na PLN i jak się dogadają to wymieniają się miedzy sobą.

    Odpowiedz
  3. No, ale z tą zmiana kursu wymiany to tez nie można przesadzac. Wiadomo, ze jak za bardzo odejdzie się od kursu z danego dnia to może się do nas nikt nie zgłosić i wtedy lipa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz