Favore.pl – znany serwis ogłoszeniowy. Czy warto zamieścić tam swoje ogłoszenie?

[Głosów: 18   Average: 2.7/5]

Favore.pl jest to portal, który gromadzi ogłoszenia oraz usługi z różnych dziedzin. Oferta serwisu skierowana jest do przedsiębiorstw zarówno większych jak i tych mniejszych. Zadaniem portalu jest umożliwienie firmom dotarcia do klientów poprzez umieszczenie ofert swoich usług.

Na Favore.pl zarejestrowanych jest 180 000 wykonawców. Serwis podzielony jest na kategorie np. edukacja, motoryzacja, elektronika, turystyka, zdrowie i uroda, czy informatyka. Dzięki podziałowi ogłoszeń na branże użytkownik łatwiej może znaleźć to, czego szuka. Przedsiębiorca, który chce umieścić swoją ofertę musi najpierw zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na portalu. Następnie na konto e-mail osoby rejestrującej się przesyłany jest link aktywacyjny, który należy aktywować.

Po założeniu kontafavore można uzupełnić swoją wizytówkę oraz ofertę. Usługodawca może skorzystać z materiałów informacyjnych, które pomogą w stworzeniu atrakcyjnej dla klienta wizytówki. Istnieje możliwość dodawania zdjęć do ogłoszenia. Każdy zarejestrowany użytkownik ma określoną rangę usługodawcy. Jest ona przedstawiana w formie gwiazdek(jest 5 kolorów gwiazdek). Liczba i kolor gwiazdek zależy od ilości punktów zdobytych przez użytkownika. Jeden punkt to jedna pozytywna opinia wystawiona przez usługobiorcę. Za negatywna opinię odejmowany jest punkt. Użytkownik ma możliwość usunięcia usługi z serwisu.

Favore.pl - opinie użytkowników:

 1. Mam salon SPA no i jak wiadomo konkurencja jest wysoka. Chcialabym go jakos wyypromowac w sieci. Warto sie tutaj ogłąszac? jest sens?

  Odpowiedz
 2. Ktos jeszcze oglasza sie u nich? mnie namawia moja kuzynka tylko ze Ona działa w branzy gdzie jest mała konkurencja a ja mam bardzo silną konkurencję. Mam salon kosmetyczny. Daltego sie zastanawiam czy oplaca mi sie to? Mozna bez problemu zrezgnowac z oglaszania sie u nich czy robią problemy? a czy mozna zmieniac na bieżaco tresc wizytowki;p?

  Odpowiedz
 3. na favore wykupiłem abonament aby sprawdzić ile zleceń jest prawdziwych a ile to wymyślone przez pracowników, okazuje się że około 30% telefonów w ogóle nie odpowiada, a spotkałem się z 10 przypadkami gdzie odebrał człowiek i albo podał nie istniejącego maila lub był zdziwiony o co mi chodzi

  a więc podsumowując to połowa ogłoszeń (zleceń) to stymulowanie

  Odpowiedz
 4. niestety ja uczciwie mogę podpowiedzieć że w martwych miesiącach tak jak na przykład obecny grudzień opublikowane ogłoszenia w dużej mierze są wymyślone i fałszywe ja osobiście podczas próby kontaktu z potencjalnym klientem który dodał ogłoszenie że ma do wykonania prace budowlane szczególnie wykończeniowe okazuje się że nie ma takiego numeru, abonent jest po za zasięgiem lub ma wyłączony telefon albo jeszcze lepiej dodzwaniam się do nie wiadomo kogo bo kiedy już ktoś odbierze to okazuję się że to pomyłka skąd mam ten numer telefonu czy faktycznie dobrze wybrałem numer telefonu itd. UWAŻAJCIE ludzie bo to prawdopodobnie celowe działanie . Aby mieć dostęp do zleceń trzeba ten dostęp wykupić a żeby zwiększyć swoje przychody w martwych miesiącach FAVORE wymyśla zlecenia po to by zachęcić w ten sposób do wykupu dostępu do tych zleceń oni się cieszą a ty jesteś zdziwiony i zniesmaczony . Oczywiście zgłaszałem taki fakt pewnej pani pod ich numerem telefonu wysyłałem nawet numery zleceń jakie są fałszywe i po pewnym okresie okazało się że to pic na wodę. BĄDŹCIE CZUJNI !!

  Odpowiedz
 5. Z favore korzystam już od kilku lat. Prowadzę firmę remontowo budowlaną. Każdego dnia pojawia się tam sporo zleceń z mojej branży, więc jestem z nich zadowolony

  Odpowiedz
 6. Ja mam własną działalność – usługi marketingowe, konsultingowe, pisanie tekstów etc. Na favore korzystam ze zleceń i np. z mailingów. Jako że jestem z branży to potrafię zmierzyć skuteczność i póki co wychodzi mi porównywalnie np. z Google adWords. Chociaż tak jak widzę to serwis jest bardziej nastawiony na budowlankę i pewnie osoby z tej branży mogą mieć dużo lepsze efekty.

  Odpowiedz
 7. Jestem częstym gościem tego portalu i często korzystam z usług elektryka. P.Jacek dobry fachowiec zna się na swojej pracy a i z cenami można się dogadać.

  Odpowiedz
 8. mam konto równierz na oferia.pl i dziwnym trafem po dniu lub dwóch dniach wpływa oferta lekko zmodyfikowana na favore….wiec śmierdzi na km….albo wrzucają martwe nr tel po to bys dokupił dostep…lipa i tyle….

  Odpowiedz
 9. Dziwią mnie niektóre opinie… Ja mam na Favore konto już od ok. 3 lat i z doświadczenia większość zleceń jest trafnych, o ile ma się ogłoszenie w dobrej kategorii. Prowadzimy z mężem firmę transportową, mieliśmy wielu klientów z tego portalu w tym czasie. W sumie, to mam wrażenie, że nawet jest ich teraz więcej niż kiedyś.
  Może ludzie po prostu źle dodajecie te swoje ogłoszenia? To pewnie automat, nie będzie działał jeśli nie wprowadzicie odpowiednich danych.
  Jak dla mnie serwis ok, cenowo również.

  Odpowiedz
 10. Lepiej uważać na tych gagadków stają się bardzo milczący gdy zaczyna się im zadawać konkretne pytania.

  Czy są jeszcze gdzieś uczciwi ludzie???!!!

  Odpowiedz
 11. Ja ze zleceń z budowlanki jestem bardzo zadowolony, dużo tego wpada z mojego miasta. W zasadzie to większość moich klientów u których robię remonty to złapałem dzięki favore.

  Odpowiedz

Przejdź do strony Favore.pl

Dodaj komentarz