inFakt.pl – czy wart jest swoich pieniędzy?

Strona infakt.pl
Strona infakt.pl
inFakt.pl – czy wart jest swoich pieniędzy?
4 (80%) 9 votes
inFakt jest serwisem, który umożliwia prowadzenie księgowości małym i średnim przedsiębiorstwom bez konieczności zatrudniania specjalistów od księgowości. Spółka na rynku istnieje od 2007 roku. Platformę prowadzi i zarazem jest jego właścicielem firma inFakt Sp.z o.o. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Serwis oferuje dwie opcje prowadzenia księgowości. Pierwsza opcja to All Inclusive. W ramach tej opcji księgowość użytkownika prowadzi biuro rachunkowe działające w inFakt. Klient musi tylko wystawiać faktury i przekazywać je za pośrednictwem kuriera. Resztę spraw księgowych za klienta wykonają pracownicy biura.

Druga opcja to księgowość Self Servive. W ramach tego wariantu klient otrzymuje dostęp do oprogramowania, które ułatwia mu prowadzenie księgowości. Ponadto marka udostępnia swoim użytkownikom program do fakturowania, dzięki temu programowi można wystawiać faktury, korzystać dwudziestu szablonów faktur, prowadzić bazę produktów i usług, monitorować płatności.

Poza tym firma ma w swojej ofercie aplikację umownie.pl, za pomocą, której można wystawiać umowy z pracownikami. Najpierw trzeba wybrać rodzaj umowy (do wyboru są różne opcje), następnie należy podać dane pracownika, wysokość wynagrodzenia, datę zatrudnienia oraz obowiązki pracownika.

W bazie serwisu są wzory umowy dla 45 zawodów. Za pomocą inFakt można również wystawiać rachunki. Wystarczy założyć konto na porachunek.pl i podać dane swoje oraz klienta, nazwę produktu lub usługi, kwotę itp. Następnie rachunek można wydrukować lub zapisać w wersji elektronicznej.

Infakt – TYLKO dzisiaj 21.03.19 – oferta promocyjna. Kliknij

inFakt.pl - opinie z forum:

  1. nie polecam gdyż stosują brzydką zasadę, mianowicie wykupiłem u nich usługe
    na rok, i gdy przez ten czas włożyłem sporo wysiłku w tworzenie bazy klientów,listy towarów itd, to przy przedłużeniu usługi na następny rok okazuje się że jest duża podwyżka(ok 30 %)…, i musiałem zapłacić bo nie chciało mi sie przenosić danych do innej tanszej usługi,,,

  2. Polecam! Korzystam od 2 lat. Cena bardzo przystępna. Od świtu do nocy są dostępne pod telefonem kompetentne Panie Księgowe które cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania. Czas oczekiwania nie przekracza kilku minut, a wydłuża się jedynie w dniu składania pitów i vatów kiedy to i tak infolinia jest otwarta dłużej xD Jedynym minusem jest brak aplikacji mobilnej na telefony z windowsem (android i iphone już są) oraz brak chociażby najprostszego magazynu. Cała reszta, czyli interfejs, tempo aktualizacji po prostu na medal. Gdyby nie infakt, w walce z aparatem skarbowym poległbym z kretesem. Cyk, wybieram klienta z bazy, fakturka mailem i gotowe. Koszty to samo. Aplikacja przypomina o terminach mailem, pozwala rozliczać leasingi, amortyzacje, paliwo i wszelkie inne pierdoły. No nie da rady się do niczego przyczepić. Jeśli jednorazowa podwyżka 30% przy rocznym koszcie usługi tej klasy na poziomie 400-500 złotych to dla kogoś argument to niech sobie wynajmie księgową xD Truchcikiem wróci do infakta. Pozdrawiam!

  3. Witam serdecznie, z tej strony Ania z inFaktu, informacje o aktualnych usługach można znaleźć na naszej stronie infakt.pl, chętnie też odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam

    • Panie Bartoszu, zajmujemy się zakładaniem firmy. Usługa jest bezpłatna lecz wiąże się z podpisaniem umowy na usługi Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Czas założenia działalności to maksymalnie 7 dni. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!

  4. Źle się zaczyna. Poprosiłem o oddzwonienie, zaakceptowałem termin i godzinę wskazaną na stronie, … ale cisza, zero odzewu. A podobno oddzwaniają w 45 sekund 🙂

  5. Infakt – TYLKO dzisiaj 21.03.19 -10% taniej. Kliknij

Dodaj komentarz