Hekko.pl – znany i niedrogi hosting. Czy warto zaufać? Wasze opinie

[Głosów: 8   Average: 2/5]

Usługi związane z hostingiem, serwerami dedykowanymi czy VPS, a także pocztą zawsze powinny być oferowane przez profesjonalne firmy, gdyż tylko wtedy mamy pewność ich wysokiej jakości oraz niezawodności i takie właśnie rozwiązania może zaoferować nam firma Hekko.

Czego dowiemy się z opisu firmy?

Hekko jest bardzo doświadczonym dostawcą usług internetowych, który istnieje na rynku od 2007 roku i cieszy się naprawdę ogromnym zaufaniem pośród Klientów.

To co najważniejsze w tym przypadku to fakt, że oferta jest niezwykle różnorodna, a to oznacza, że nie będziemy musieli płacić za usługi, które zwyczajnie nie są nam potrzebne. Na co można liczyć korzystając z usług tej właśnie firmy?

Dobre ceny domen przy jasnych warunkach rejestracji

Oczywiście podstawą są tutaj zawsze domeny internetowe, bez których tak naprawdę nie mamy co myśleć o własnej stronie www. Tutaj możliwości wyboru są bardzo duże, gdyż oprócz domen narodowych oraz regionalnych dla naszego kraju, znajdziemy także wszystkie najpopularniejsze domeny globalne, ale także i europejskie, dopasowując adres strony do naszych potrzeb. Rejestracja domeny jest prosta i tania, a i późniejsze przedłużanie ważności na pewno nie spustoszy naszego portfela.

Niedrogi hosting dopasowany do potrzeb i wysoki uptime

Sercem oferty są jednak nowoczesne usługi hostingu www, gdzie bardzo szybko zauważymy jego ogromną różnorodność. Ceny pakietów zaczynają się od 50zł, a kończą na opłacie w kwocie 500zł rocznie, ale mamy także wiele opcji pomiędzy tymi kwotami, które cechuje szeroka funkcjonalność i właśnie dzięki temu jest to oferta bardzo korzystna, gdyż bez problemu dopasujemy w Hekko hosting do naszych indywidualnych potrzeb, a i będziemy go mogli wykorzystać do profesjonalnych rozwiązań, mając gwarancję na stabilny uptime.

Niezależnie od wyboru możemy mieć jednak zawsze pewność, że usługi świadczone będą na najwyższym poziomie, a my uzyskamy także dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej.

Inne usługi wzbogacające możliwości hostingu

Usługi nie kończą się jednak w Hekko tylko na standardowych kontach hostingu internetowego. Dla bardziej zaawansowanych rozwiązań można bowiem korzystać z nowoczesnych serwerów VPS opartych o wydajne dyski SSD oraz najnowszej klasy procesory.

Dobrą alternatywę pomiędzy ceną oraz jakością będą tutaj stanowiły natomiast serwery dedykowane, które cechują się dużą wydajnością, ale w porównaniu do standardowego hostingu www oferują one ogromne możliwości konfiguracyjne dla użytkownika.

Hekko to jednak także szereg usług dodatkowych, takich jak certyfikaty SSL, pozycjonowanie stron czy chociażby konta pocztowe, które na pewno ułatwią nam prowadzenie biznesu.

Godne uwagi promocje

Choć usługi Hekko w swojej podstawowej formie posiadają naprawdę konkurencyjne ceny to firma dodatkowo prowadzi regularnie różne akcje promocyjne, które obniżają ceny domen, pakietów hostingowych, serwerów VPS i innych usług, w tym także znajdziemy tutaj często pakiety usług, których wykupienie pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Czy warto? Krótkie podsumowanie

Hekko to dostawca usług hostingowych na naprawdę bardzo wysokim poziomie, gdzie znajdziemy idealną wręcz korelację pomiędzy przystępnością cen, a wydajnością rozwiązań.

Firma jednak nie tylko oferuje najlepsze na rynku usługi internetowe, ale także posiada profesjonalny support, który dla każdego klienta dostępny jest przez cały tydzień, gwarantując odpowiedź w przeciągu maksymalnie 10 minut. Korzystamy więc z rozwiązań nowoczesnych, a i mamy pewność, że w razie problemów te zostaną bardzo szybko rozwiązane.

Hekko.pl - opinie użytkowników:

 1. ja mam u nich hosting od roku no i jest w miare. tylko czasami strasznie ciezko jest sie skotaktowac z pomocą techniczna. Mogliby nad tym popracowac

  Odpowiedz
  • To widocznie w ciągu dwóch lat się poprawiło. Jak zakładałam tam konto w listopadzie 2014 to otrzymywałam odpowiedzi na moje zapytania nawet późnym wieczorem w niedzielę.

   Odpowiedz
 2. niska cena to na pewno, hosting calkiem przyzwoity choć wydaje mi się, ze trochę za niskie obcoązenie procesora maja ustawione i przy dużych serwisach może być problem, ale to tylko mi się wydaje.

  Odpowiedz
 3. Kilka lat, kilka konto, kilkadziesiąt serwisów – zero problemów. Nie kojarzę jakichkolwiek przestojów, a już prawdziwym hitem tego hostingu jest oczywiście reagujący w kilka minut support. Polecam!

  Odpowiedz
 4. Mam tam dwie strony od ponad roku i nie spotkałem się z problemami, ciekawy panel administracyjna, cena całkiem przystępna, oferta oże nie jest najlepsza na świecie, ale mnie tam zupełnie starcza to.

  Odpowiedz
 5. Cena – OK, łatwo można sobie stronkę stworzyć. Jestem totalna amatorką, a sobie sama poradziłam ze stworzeniem strony. Do tej pory moje doświadczenia z kontaktem mailowym (zadawałam kilka pytań) – bdb – szybkie odpowiedzi, nawet w niedzielę późnym wieczorem. Polecam!!!

  Odpowiedz

Przejdź do strony Hekko.pl

Dodaj komentarz