iFirma – znana platforma do księgowości on-line

iFirma oferuje usługi księgowe oraz aplikacje ułatwiające zarządzanie firmą. Serwis istnieje na rynku od dziesięciu lat. Swoje usługi kieruje do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Platforma ma w swojej ofercie szeroki pakiet aplikacji do prowadzenia księgowości.

Użytkownik za pomocą serwisu może prowadzić ewidencję przychodów i rozchodów, środków trwałych, jak również odpisy amortyzacyjne. Ponadto platforma udostępnia program do fakturowania, który umożliwia wystawianie faktur VAT, e-faktur, rachunków, faktur eksportowych i importowych, automatyczne wysyłanie faktur, prowadzenie katalogów klientów, produktów i usług. Ponadto użytkownik może korzystać z zakresu usług kadrowo-płacowych.

Platforma ułatwia wystawianie różnego rodzaju umów, deklaracje PIT i ZUS oraz dostęp do wszystkich dokumentów. Usługobiorca może także dokonywać analiz finansowych, kontrolowaniu należności wraz z obliczaniem odsetek. Z Firmą można także sporządzać wszelkiego rodzaju deklaracje ( z tytułu podatku dowodowego, VAT, ZUS oraz zeznanie roczne).

Użytkownik możifirmae skorzystać z pomocy konsultantów, którzy mogą sprawdzić czy dokumentacja zgodna jest z przepisami oraz udzielą pomocy w razie innych problemów. Istnieje możliwość zapoznania się z wersja Emo aplikacji. Klienci, którzy nie chcą prowadzić samodzielnie księgowości mogą skorzystać z usług Biura Rachunkowego, które zajmie się pełną obsługa księgową firmy.

Click to rate this post!
[Total: 36 Average: 3.7]

iFirma - opinie z forum:

 1. hanka pisze:

  otwieram firme. Powiedzcie czy osoba, która prawie sie nie zna na ksiegowosci dzieki iFirmie poradzi sobie sama, czy lepiej sie w to nie bawic i zatrudnic ksiegową?

 2. kaska pisze:

  ja korzystam z iFirmy od pół roku. no i jak na razie jestem zadowolona. Hania w razie problemów zawsze mozesz skontaktowac sie z konultantem, który Ci pomoze

 3. ilona pisze:

  Ja korzystam z iFirmy od jakiegos czasu no i jest ok ale na poczatku strasznie trudno było mi sie w tym wszystkim połapac.

 4. piotrek pisze:

  No wlasnie jak jest z tym konsultantem pomoze faktycznie czy tylk tak mowią? ja to wlasciwie nie znam sie na ksiegowosci ewentualnie takie podstawowe rzeczy nic poza tym xD. Moj kolega chwali ifirme ale On na studiach mial rachunkowosc i te sprawy wiec troche sie zna;p

 5. Do księgowości i faktur polecamy też inFakt

 6. mirek pisze:

  Co sądzicie o programie do fakturowania iFirmy? Jak sie sprawdza? Głownie na tym programie mi zalezy

 7. zespół ifirma.pl pisze:

  > Co sądzicie o programie do fakturowania iFirmy? Jak sie sprawdza?

  Mirek, program do fakturowania ifirma.pl jest naprawdę przydatny i prosty w obsłudze. Poza możliwością wystawiania wszystkich rodzajów faktur i rachunków masz tam też CRM, czyli moduł do zarządzania relacjami z klientem, z bazą kontrahentów, towarów i usług, a także program magazynowy. Jest też archiwum faktur, więc w każdej chwili masz do nich dostęp. Generujemy również analizy i raporty finansowe Twojej firmy, i za darmo rozliczamy deklarację roczną PIT na podstawie danych z systemu.

  W każdej chwili możesz też skorzystać z pomocy konsultantów z BOKu; chętnie też pomagamy osobom zakładającym działalność gospodarczą.

  Jeśli myślisz o e-commerce, to ifirma.pl jest w pełni zintegrowana z Allegro i e-sklepami.

  Pozdrawiamy,
  zespół ifirma.pl

 8. irgunil pisze:

  Lipa. Nie można samodzielnie wystawiać faktur wewnętrznych bo kasują 5 zł dodatkowo – przy wielu tego typu fakturach robi się znaczna kwota, zabawnie jest gdy taka opłata jest przy fakturze np. 1,5 EUR. Tragedia. Dogadać się nie można – bo doliczają za to, co obejmuje abonament – 3 wpisy czyli po 3 zł i wychodzi „za karę” drożej. Stek absurdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *