Seolight – półautomatyczne katalogowanie. Czy warto?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Seolight jest programem służącym do katalogowania stron. Właścicielem narzędzia jest firma, która zajmuje się pozycjonowaniem, serwerami oraz tworzeniem oprogramowania. Seolight powstał w 2009 roku i jest pół automatyczny. Do funkcji programu należą; podświetlanie wcześniej określonych kategorii, możliwość ustalenia różnych rodzajów opisów, czy tytułów, a także definiowanie synonimów do nich, automatyczne wypełnianie formularzy oraz automatyczne preclowanie.

Ponadto narzędzie ma opcje, które ułatwiają użytkownikowi pracę zwłaszcza osobom, które zawodowo zajmują się katalogowaniem. Należy do nich funkcja grupa projektów oraz obsługa kart ( można otworzyć kilka stron jednocześnie). Ponadto można tworzyć raporty raz kontrolować miejsce strony w wyszukiwarce Google.

Kupując program użytkownik ma dostęp do bazy, w której znajduje się 6 tysięcy katalogów oraz ma możliwość tworzenia własnych baz. Klient może skorzystać z wersji demonstracyjnej Seolight (znajduje się na stronie) i dzięki czemu seolightmożna zapoznać się z jego funkcjonowaniem. Ponadto na stronie internetowej znajdują się instrukcje obsługi programu w formie filmików oraz przewodniki.

Narzędzie można zamówić na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza. Następnie na adres-email przesyłany jest link aktywacyjny. Po otrzymaniu przelewu przesyłany jest kod aktywacyjny, który pozwala na pobranie programu.

Seolight - opinie z forum:

Dodaj komentarz