Prolink.pl – linki pozycjonujące. Czy warto?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Prolink jest platforma zajmująca się zakupem oraz sprzedażą linków tekstowych. Swoją działalność na rynku rozpoczęła w 2011 roku. Właścicielem serwisu jest firma LeadBullet, której siedziba znajduje się w Warszawie. Z oferty giełdy korzysta ponad 450 firm oraz 2 200 wydawców.

Z usług platformy mogą korzystać osoby posiadające strony internetowe, którzy oferują powierzchnie reklamowe na swoich stronach jak również reklamodawcy( osoby prowadzące działalność gospodarczą, małe i duże przedsiębiorstwa). Na jednej podstronie umieszczanych jest 5 linków. Giełda znajduje klientów oferowanej powierzchni reklamowej w ciągu miesiąca. Linki sprzedawane są automatycznie na okres jednego miesiąca.

Reklamodawca może wykupić linki, które będą prowadzić do Jego strony. Ponadto może określić, jaką tematyką stron jest zainteresowany oraz może wybrać strony. Platforma może samodzielnie wybrać odpowiednie dla klienta portale. Efekty pozycjonowania mogą być widoczne już po miesiącu.

Giełda zapewnprolinkia, że jeżeli właściciel strony, na której umieszczane są linki tekstowe będzie miał jakieś problemy natury technicznej to platforma zwróci koszty poniesione przez reklamodawcę. Wydawcy stron mogą skorzystać z aplikacji, która określi potencjalne zarobki. Osoba, która chce skorzystać z usług giełdy musi zarejestrować się na stronie poprzez wypełnienie formularza.

Prolink - opinie z forum:

 1. do mateusz: ja na swoim serwisie umieszcza reklamy własnie prze prolink no i nie narzekam.zawsze to dodatkowo kasa wpadnie.kokosy to moze nie sa ale jest ok.

  Odpowiedz
 2. Oferuje za ich pośredncitwem powierzchnie reklamową na swoim blogu. Współpraca sie układa dobrze ale raz musiałam dłzuzej czekac na wyplacenie kasy.

  Odpowiedz
 3. Od półtorej roku opóźniają się z realizacją przelewów, porozumienie się z BOK-iem graniczy z cudem, ponieważ powiedzmy sobie szczerze- ta firma prowadzi olewacką politykę wobec niezadowolonych wydawców, a tych jest zdecydowana większość. Jednym słowem: nie polecam.

  Odpowiedz
  • Mam dobrą opinie o ProLink,współpracuje z nimi od roku i wszystko jest w porządku .Czasami zdarzają się lekkie obsunięcia z wypłatami , jednak poza tym nie mam nic do zarzucenia .

   Odpowiedz
 4. Nie to ze nie płacą , ale są opóźnienia- pieniacze mogą się wkurzać , jednak dla mnie poślizg kilku dni nie stanowi wielkiego problemu .Płacić płacą . Jestem powiedzmy, w miarę zadowolona z tego co jest. Póki co nie zamierzam nic zmieniać.

  Odpowiedz
 5. Ja nie miałam żadnego problemu w wypłacaniem pieniędzy przez Prolink. Zawsze były w terminie. Widzę ze tu co po niektórzy nie polecają tej firmy, ja przeciwnie mogę polecić z czystym sumieniem !! Teraz Prolink to Smartlink24 – nadal z nimi współpracuje i nie narzekam !!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz