Open finance – znana firma doradcza rynku finansowego. Czy warto współpracować?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Open finance jest firmą świadczącą usługi doradztwa finansowego.  Firma zajmuje się sprzedażą produktów inwestycyjnych, oszczędnościowych jak i kredytowych z kilkudziesięciu instytucji finansowych. Swoją działalność prowadzi od 2004 roku. Posiada około 180 swoich oddziałów.

Klient, który poszukuje wsparcia finansowego może skorzystać z pomocy doradcy w ustaleniu wielkości raty, wybraniu najlepszej opcji kredytowej, waluty, w jakiej zaciągnąć zadłużenie, wielkości raty (malejąca czy stała) oraz zmianie kredytu na korzystniejszy. Ponadto specjalista pomoże w załatwieniu wszystkich formalności, czyli przy wypełnieniu koniecznych dokumentów oraz podpisaniu umowy.

Open finance ma w swojej ofercie następujące produkty kredytowe: kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny, refinansowanie, czyli zmiana kredytu oraz pożyczki hipoteczne. Klient, który chce zainwestować lub oszczędzać może skorzystać z pomocy w zakresie wyboru najkorzystniejszego wariantu.

W ofercie brokeraopenfinance znajdują się fundusze inwestycyjne, lokaty bankowe (terminowa, internetowa, polisolokata, optymalna, strukturyzowana), portfele zarządzane, plany oszczędnościowe oraz produkty strukturyzowane i produkty rentierskie. Open finance stworzył dla swoich klientów aplikację kalkulator za pomocą, której można obliczyć czy opłaca się zmian kredytu na inny, jaką walutę wybrać, czy też, jaką kwotę zainwestować.

Open finance - opinie z forum:

  1. No wlasnie przyłaczam sie do pytania wyzej;p poza tym chcialbym wiedziec czy open finance pomaga w uzyskaniu kredytu na rozpoczecie dzialalnosci? nie przyznali mi dotacji z unii a potrzebuje kasy na start bez tego nie zaczne. Słyszałem, ze ludzie narzekają na doradcow tej firmy, ze nie wszyscy są kompetentni.Jak z tym jest? a i czy znajdą mi kredyt w innej walucie?

    Odpowiedz
  2. Piotrek ja korzystałem z ich usług własnie w zakresie kredytu ale nie rozpoczecie działalnosci tylko w trakcie chciałem bardziej wyposażyć swoj gabinet. Ogolnie firma się sprawdziła.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz