Freeconet – warto skorzystać z jej usług?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

FreecoNet to działająca, jako przedmiot AitonCaldwell SA platforma świadcząca usługi telekomunikacyjne, przy wykorzystaniu technologii VoIP (ang Voice over Internet Protocol), czyli telefonii internetowej. FreecoNet oferuje zróżnicowane usługi, w ramach współpracy z wieloma operatorami, platforma posiada ofertę dla osób prywatnych i firm.

freeconet

Zarząd spółki podaje, że usługi FreecoNet, są analizowane pod kontem możliwości stworzenia przez klientów systemu telekomunikacyjnego, odpowiadającego ich potrzebom, z jej usług korzysta na dzień dzisiejszy ponad 140 000 klientów, platforma była wielokrotnie wyróżniana podczas ogólnopolskich i regionalnych konkursów za nowatorskie rozwiązania. Marka powstała w Sopocie w roku 2006.

Freeconet - opinie użytkowników:

 1. chciałam się do nich przenieść się, ponieważ mają niższe stawki, ale słyszałem, ze jakość jest kiepska? Doradzi ktoś czy warto przejść?

  Odpowiedz
 2. Polecam ze względu na bardzo dobre ceny, świetną jakość połączeń i na prawdę rozbudowany panel konfiguracyjny.
  Nie polecam ze względu na bardzo złą obsługę klienta, szczególne jeśli chodzi o kanał mailowy, gdzie „konsultanci” ignorują część zadawanych pytań i są po prostu nieuprzejmi

  Odpowiedz
 3. Jest dobrze jak jest dobrze, a jak coś nie działa to potrafią:
  – nie wysłać zlecenia
  – nie zapisać tasku
  – przeczytać 1 zdanie z 20 zdań maila
  – zapisać task jako „notatkę” i nie procesować
  Po prostu masz płacić i ma działać, a jak nie działa to radź sobie sam.
  Nie polecam

  Odpowiedz
 4. Wielkie rozczarowanie – firma nie chce budować pozytywnych relacji z nami. Współpracowaliśmy ponad 5 lat, średnio miesięcznie płacimy w granicach 150-200 zł. W listopadzie zmieniliśmy ustawienia, bo szukaliśmy nowych funkcji. W efekcie przy okazji zmieniliśmy długość nagrywania rozmów z miesiąca na sześć. Przy zmianie długości nie pojawia się żadna informacja o dodatkowych opłatach, tymczasem do rachunku doliczono 200 zł za zmianę ustawienia (opcja na naszym koncie aktywna była tydzień). Reklamacja została oddalona, a do dzisiaj, a mija ponad miesiąc nikt w FCN nie potrafił mi wskazać w cenniku opłaty 200 zł za tą obsługę – przeanalizowałem później cennik i znalazłem taką usługę za 60 zł, za 200 mi się nie udało – nie ma takiej pozycji w cenniku dostępnym na stronie.
  FCN dotąd również nie wskazał punktu cennika, na podstawie którego opłata wynosi aż 200 zł.
  Ostrzegam innym nim dadzą się nieświadomie naciągnąć na duże opłaty za przypadkowe usługi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz