walutomat bez prowizji ?

0
walutomat bez prowizji ?
Oceń

Szukalem na streonie informacji na temat prowizji pobieranych przez serwis. Niczego nie znalazałem, czy to znaczy, że można z niego korzystać zupełnie za darmo, bez prowizji? Wie ktoś może jak to jest?

3 odpowiedzi

0
walutomat bez prowizji ?
Oceń

Są tu naliczane prowizje. Poczytałam i wiem, ze to tylko 0,2% ale tylko od transakcji, które się odbyły. Jak dla mnie to jest t stosunkowo niewiele, ale pewnie wszystko zależy od tego ile wymieniasz.

0
walutomat bez prowizji ?
Oceń

Prowizja prowizjom bo faktycznie nie jest zbyt wielka, ale ja mam konto w innym banku niż oni i pobierają mi jeszcze kase za przelew. Wszystko razem w moim przypadku jest już sporym wydatkiem, jednak ja lubie tu wymieniac walutę. W końcu nie każdy ma tak jak ja, większość ludzi ma w tych bankach, które nie pobierają prowizji za przelew to musza jedynie liczyć się z prowizją dla walutomatu

0
walutomat bez prowizji ?
Oceń

Ale chyba nie sprecyzowaliście, że prowizja jest pobierana tylko wtedy jak transakcja zostanie zrealizowana, a do tego jeszcze nie trzeba jej nigdzie wpłacać bo walutomat odciąga ją automatycznie od kwoty jaką uzyskaliśmy. Dlatego nie trzeba myśleć o tym by zapłacić im, a co będzie jak zapomnimy itd.