test poziomujący etutora ???

test poziomujący etutora ???
5 (100%) 1 vote

Czy etutor udostępnia na swojej stronie jakieś testy poziomujące? Coś tam umiem z anglika i nie chce zaczynać od absolutnych podstaw, ale z drugiej strony tak naprawdę nie mam pojęcia od czego zacząć swoją naukę.

Wasze komentarze:

  1. Tak, jest tam test poziomujący na podstawie którego można uzyskac odpowiedź na to na jakim poziomie zaanwasowania się jest z anglikiem, ale niestety nie mam pojęcia jak to wygląda. Ja zaczynałem od absolutnego zera to taki test nie był mi potrzeby.

  2. Test jest, ale wydaje mi się ze nie warto tego robic bo to nie jest miarodajne. Jak znasz jakieś absolutne podstawy i nie wiesz gdzie zaczać to zawsze zaczynaj od A2. Ja uważam, że dobrze jest zacząć kazda nauke od podstaw, nawte jeśli jesteś już zaawansowany to szybkie przypomnienie sobie podstaw nie zaszkodzi,

  3. Zgadzam się z poprzednikiem. Na etutorze jest tak zrobione, ze możesz pomijać cale partie materiału. Przejrzyj sobie wiec kurs od A2 i po prostu pomijają to o czym już wiesz dobrze, ale być może po drodze napotkasz na rzeczy, które już zapomniałeś lub nawet nie znałeś. Test poziomujący nie jest wiarodajny jak dla mnie.

Dodaj komentarz