platforma exbino – opinie

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Niedawno dowiedziałem się o istnieniu platformy exbino, gdzie można inwesrtować swojepieniądze w opcje binarne i nawet już czytałem opinie o tym, wydaje się to nawet całkiem ciekawe. Chce jednak jeszcze poznać takie opinie z pierwszej reki, ktoś korzysta z tej strony? Jak tak to napiszcie co o niej myślicie?

15 odpowiedzi

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Wedlug mnie to miejsce dobre dla ludzi z mniej zasobnym portfelem bo jak ktoś ma dużo pieniędzy do inwestowania to uderzy w nieruchomości albo pojdzie na giełdę. Ja traktuje to troszkę jak taką zabawę i hazardzik, ale w sumie to jestem zadowolony z tej strony. Wypłacałem już dwa razy pieniądze i dwa razy więcej niż wpłacałem, aczkolwiek jak się zapedzisz to można dużo stracić.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Nie nazwałbym tego hazardem tak do końca bo jednak wiedza rynkowa mi się przydaje i nie raz dzięki temu udfalo mi się wlasnie dobrze zainwestować. Ja polecam to szczególnie dlatego ze wlasnie stawki inwestowania mogą być niskie i fajen jest tez to, ze zwrot z udanej inwerstycji masz nawet po kilku minutach bo te opcje to zazwyczaj kilakanście minut trwają i już wiesz czy się udało czi nie, a jak inwestujesz na giełdzie to czasem miesiącami czekasz na zarobek.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Jakby łatwiej można było się do nich dodzwoni to naprawdę byłoby super, ale niestety tuaj tak średnio. Może mam pecha, ale często jak dzwonie to mają wyłączoną linie. Co do samego inwestowania to faktycznie doścciekawa sprawai mysle ze godna polecenia, mnie jeszcze nie oszukali i nie znalałem ukrytych oplat, wszystko w sumie jest w tej pomocy co tam jest na stronie.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Ktoś może ma pojęcie na czym mniej wieceh polegają bonusy przyznawane przez exbino? Gdzieś widziałem jakieś informacje, ze wlasnie daja tam jakies bonusy, ale zero infornacjhi na temat tego jakie to w ogóle sa bonusy kurde…jak ktoś wie to bardzo proszę o jakieś info na ten temat.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

tak to prawda, chyba dalej to jest aktualne bo ja zakladalem konto jakiś czas temu, ale z tego co wiem to bobusy dalej są. Wysokosc bonusu zależy od tego jakie założysz sobie konto bo ma do wyboru starter, standard i vip. Ja akurat mam standard to jak wniosłem 100 euro depozytu do od nich dostałem 500 euro właśnie w bonusie.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

to nie jest koniec tych przywilejów bo przy tym konecie co piszesz dostaje się jeszcze co miesiąc 3h szkolenia za darmo, a dla mnie to ważne bo ja się nie znałem na tym w ogóle to te szkolenia nap[rawde dużo pomagają. Opcje binarne ogolnie nie sa trudne, ale jednak trochę trzeba się na tym znac., Dodatkowy bonus to dwie wypłaty zgromadzonych srodków w miesiącu bez prowizji.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

przy startowym koncie dostajesz tylko 50 euro jak wniesiesz 100 euro depozytu, szkoen niestety nie ma w pakiecie, a wyplaty bez oplat tylko raz w miesiący. Przy vipowskim konecie depozytyu minimalny 2 tys euro i druge tyle masz w bonusie, szkolenia sa bez ograniczen i 3 wypłaty w miechu bez opłat, tak to wygląda mniej wieceh.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Mam do was pytanie odnośnie portalu finansowego exbino bo znajomy mnie namawia żeby zacząc tam inwestować swoje pieniądze. Ja mam dość mało tych pieniędzy inie bardzo wiedziałem gdzie dobrze inwestować, a tutaj podobno nie trzeba mieć dużej kasy. Wiecie może jaki jest minimalny depozyt żeby w ogóle móc zacząc działać na tej stronie?

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Jeśli chodzi o takie absolutne minimum to ogólnie jest tak, zetrzeba wpłacić im nie mniej jak 150 euro i oczywiście rownowartosc tego w innych walutach, czyli na przykład około 6 stówek naszych złotych. Ale na przykład jak założysz sobie konto trader to dostaniesz bonus przy wpłacie depozytu w wysokości 1000 euro, bo wtedy exbino dodaje 500, wiec według mnie an pcozatek warto więcej wpłacić.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

ale ten bonus to jest tylko na inwestycje bez ryzyka, co jak dla mnie jest trochę głupie, ale to już inan sprawa. Jest też konto starter gdzie jest bonus 50 euro przy 200 euro depozytu, wiec jak chcesz być blisko minimum to możesz z tego skorzystać, ale ogólnie to faktycznie jest tak, ze minimum do wpłaty to jest to 150 euro.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

wlasnie ja się chciałem tego dowiedzieć u nich to nikt telefonu kurcze nie odbierał, a ponoc oni sa tacy chętni do pomocy i w ogole…później się jednak od nich dowiedziałem ze mieli jakieś problemy techniczne i dlatego tak było. W każdym bądź razie potwierdzam to bo poytałem się bezpośrednio ze jest 150 euro jakominimalny depozyt do wpłaty. Nie wiem czy są jakieś górne granice takich wpłat.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

chciałbym się dowedzieć czy jest jakas możliwość skontaktowania się z administraxha tej strony finansowej exbino, w sumie to portalu finansowego? Pytam bo chce się dowedziec trochę rzeczy zanim zacznie tam inwestować peiniadze, a jakos nie ufam tym wszystkim komentarzom co są w sieci, zawsze wolałem takie informacje u samego źródła.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Nie no pewnie ze się można z nimi skontaktować tylko ze niestety ja mam chyba pecha. Ludzie pisza ze dobry kontakt, poagaja i  w ogole a ja bardzo często jak dzwonie to albo nie ma sygnalu albo zajęte, ale jak się już uda mi do nich dodzwonić to faktycznie są bardzo pomocni. Musisz sobie wejść na stronę exbino.pl i tam masz zakładke kontatk, jest numer telefony, warszawski chyba bo 22 kierunek.

0
platforma exbino – opinie
Oceń

to ja tak nie mam, często do nich dzwonie i zawsze odpowiedaja, udzielają mi informacji na wiele tematów, ogólnie faktycznie są pomocni. Zreszta do nich kontakt jest wazny bo można korzystać z takich szkolen indywidualnych, jak dla mnie to one są pomocne i czasem z nich korzystam. Oprócz telefony masz tam jeszcze nuer skype, ale z tego nie korzystałem. Jest te mail i taki tradycyjny formularz kontkatowy jak na wielu stronach, pare razy korzystałem z tego formularza to nawet szybko odpowiadali, mniej niż 48h

0
platforma exbino – opinie
Oceń

Nie zdziw się tylko bo samo exbino jest zarejestrowane na wyspach, onie nie maja tutaj swoje siedziby, ale w kraju jest jakiś dział supprotu. Ja tez nie miałem poki co większy problemów z kontaktem z nimi, także nie wiem czemu tam ktoś wyżej pisze zie się nie może dodzwonić. Zawsze można zresztą z maila skorzystać jak się nie można dodzwonić gdzies.