cennik walutomatu

0
cennik walutomatu
Oceń

Gdzie na stronie walutomatu można odnaleźć jakiś cennik? Nie mogę nigdzie znaleźć tego ile kosztuje korzystanie z tego serwisu, a to trochę ważne bo bez tego nie wiem czy to faktycznie się opłaca czy tak naprawdę lepiej iść do kantoru…

3 odpowiedzi

0
cennik walutomatu
Oceń

Nie ma cennika bo nie ma z czego być jakiegoś cennika. Po prostu nie płacisz nic za rejestracje czy wystawianie tych ofert. Jedyna opłata jaka tam jest to jest prowizja za dokonaną transakcje. Walutomat sobie bierze 0.2% za transkakcje, które doszła do skutku.

0
cennik walutomatu
Oceń

No, to wychodzi 2 zeta od każdego tysiąca. Nie jest wcale tak źle i ogóonie fajtycznie się opłaca. Cała sztuka polega na tym, że na tej stronie jak tworzysz oferte wymiany to sam sobie wybierasz jaki chcesz kurs mieć. Nie można za nisko zrobiź bo nikt nie kupi, ale trochę zyskać można.

0
cennik walutomatu
Oceń

To trochę zależy tez o jaki kantor chodzi. Ogólnie różnica między bankiem a walutomatem jest ogromna i tu nie ma się co sprzeczać bo na walutomacie jest dużo taniej. Co do kantorów to już nie zawsze, ale jeśli jest drożej na walutomacie to naprawdę o setne części także spoko.