Adder – automatyczne pozycjonowanie. Czy aby na pewno?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Adder jest programem służącym do pozycjonowania stron internetowych. Program sprzedawany jest przez firmę Ernesto, która działa od 2006 roku. Z usług skorzystało 4 000 użytkowników. Produkt skierowany jest za równo do osób prowadzących działalność, małych i średnich przedsiębiorstw jak i tych większych.

Podstawowym celem programu jest wypozycjonowanie stron jak najwyżej w wyszukiwarce, dzięki czemu użytkownik programu zwiększy liczbę sprzedanych produktów, zyska klientów swoich usług, a marka firmy stanie się bardziej rozpoznawalna. Adder pracuje codziennie poprzez dodawanie linków do stron. Program zajmuje się ponadto pingowaniem serwerów, dodawaniem strony do różnych wyszukiwarek.

Opróaddercz tego użytkownik może sprawdzić postępy dzięki danym statystycznym, które przedstawione są w formie wykresów. Kupując program otrzymuje się dożywotnią licencję korzystania z niego. Za pomocą systemu można wypromować 30 stron.  Kupując program Adder serwer jest darmowy przez rok.  Ponadto użytkownik może korzystać z usług obsługi technicznej oraz bezpłatnych aktualizacji.

Program przesyłany jest na adres e-mail, który podawany jest przez klienta w tytule przelewu bankowego. Rezultaty używania Adder powinny być zauważalne po czasami trzech miesiącach. System nie wymaga specjalnej znajomości programowania wiec nawet laik może używać programu. Przed zakupem istnieje możliwość zapoznania się z działaniem programu w wersji demo.

Adder - opinie użytkowników:

Dodaj komentarz